Maandag

 

 

Tijd

Programmamaker

programma

09.00-10.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

10.00-11.00

Peter Timmerman

Zindy

11.00-12.00

Jan Berg

Bont (in de morgen)

12.00-13.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de morgen)

13.00-14.00

Gerhard Klaasen

Rough Velvet

14.00-15.00

Jan Berg

Bont (in de middag)

15.00-16.00

Patrick van Landeghem

Ten Voeten Uit

16.00-17.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de middag)

17.00-19.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring 

19.00-20.00

Johan de Graaf

Just Dutch

20.00-23.00

DJ Peerke

Oranje top 30

 

Dinsdag

 

 

Tijd

Programmamaker

programma

09.00-10.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

10.00-11.00

Peter Timmerman

Zindy

11.00-12.00

Jan Berg

Bont (in de morgen)

12.00-13.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de morgen)

13.00-14.00

Gerhard Klaasen

Rough Velvet

14.00-15.00

Jan Berg

Bont (in de middag)

15.00-16.00

Patrick van Landeghem

Ten Voeten Uit

16.00-17.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de middag)

17.00-19.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

19.00-21.00

Johan de Graaf

Gouwe Ouwe Show

21.00-23.00

DJ Postje

Countrytime

 

Woensdag

 

 

Tijd

Programmamaker

programma

09.00-10.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

10.00-11.00

Peter Timmerman

Zindy

11.00-12.00

Jan Berg

Bont (in de morgen)

12.00-13.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de morgen)

13.00-14.00

Gerhard Klaasen

Rough Velvet

14.00-15.00

Jan Berg

Bont (in de middag)

15.00-16.00

Patrick van Landeghem

Ten Voeten Uit

16.00-17.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de middag)

17.00-19.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

19.00-20.00

Kick van de Vooren

Vlaamse Hits

20.00-22.00

Timen van Ark

Countryland

22.00-24.00

DJ Postje

Countrytime

 

Donderdag

 

 

Tijd

Programmamaker

programma

09.00-10.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

10.00-11.00

Peter Timmerman

Zindy

11.00-12.00

Jan Berg

Bont (in de morgen)

12.00-13.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de morgen)

13.00-14.00

Gerhard Klaasen

Rough Velvet

14.00-15.00

Jan Berg

Bont (in de middag)

15.00-16.00

Patrick van Landeghem

Ten Voeten Uit

16.00-17.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de middag)

17.00-19.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

19.00-21.00

Loek Romijn

De Donderdagavond Live

21.00-24.00

DJ Peerke

Top 40

 

Vrijdag

 

 

Tijd

Programmamaker

programma

09.00-10.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

10.00-11.00

Peter Timmerman

Zindy

11.00-12.00

Jan Berg

Bont (in de morgen)

12.00-13.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de morgen)

13.00-14.00

Gerhard Klaasen

Rough Velvet

14.00-15.00

Jan Berg

Bont (in de middag)

15.00-16.00

Patrick van Landeghem

Ten Voeten Uit

16.00-17.00

Menno Dekker

Dekkerradio (in de middag)

17.00-19.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring

19.00-21.00

Rene van Elst

Platenprak

21.00-23.00

Kick van Vooren

Country kickin

 

Zaterdag

 

 

Tijd

Programmamaker

programma

10.00-11.00

Dave Watkins

The Country Mile

11.00-12.00

Ferry de Wolf

de Ferry Show

12.00-14.00

Yves MC Donald

De  Hitstoring top 40

14.00-16.00

Ad Koppendrayer

radiospektakel

16.00-18.00

Willem van Rijn

WillenvanRijn.eu

18.00-20.00

Hans Quick

The rock and roll time

20.00-21.00

Lynda Law

Lynda Law Radio Show

21.00-22.00

Gerhard Klaasen

Rough Velvet

22.00-24.00

Camille Janszen

Hits from the heartland

 

Zondag

 

 

Tijd

Programmamaker

programma

10.00-11.00

Pete Matthewman

MCA Top 15 Countdown

11.00-12.00

Beth Williams

Radio Show

12.00-13.00

René van den Abeelen

Muziektherapie

13.00-15.00 Ad Koppendrayer 19toenshow

15.00-18.00

Loek Romijn

Top 40 van Toen

18.00-20.00

Menno Dekker

Dekkerradio easy

20.00-22.00

Gerhard Klaasen

Rough Velvet op zondag

22.00-23.00

Randy C Moore

Neon Music Country Legacy

23.00-01.00

DJ Postje

Countrytime

                                        alles onder voorbehoud